ÚTULNÁ RODINNÁ CHATA V SRDCI OSTRUŽNÉ

Je nově zrekonstruovaná chata v krásném prostředí Jeseníků, obklopena cyklistickými a turistickými stezkami, vedoucí na blízké hory. Za teplého počasí se můžete koupat v nedalekých zatopených žulových lomech, a v zimě Vám chata Adéla nabízí nepřeberné množství zimních radovánek.

Chata má 3 podlaží. V prvním se nachází velká společenská místnost a koupelna, v druhém podlaží je vstup do apartmánu a velký obývací pokoj, a ve třetím podlaží se nachází plně vybavená kuchyň s kuchyňským koutem, jídelní stůl, koupelna a 3 ložnice s celkovou kapacitou 14 osob.

Venku na Vás čeká velká zahrada s posezením, grilem a udírnou, bezpečné parkoviště až pro 4 auta a zabezpečená místnost na lyže nebo kola. Zahradu pro Vás neustále vylepšujeme, proto se během letošního roku můžete těšit například na zbrusu nové grilovací místo s koupacím sudem pod pevnou pergolou, aby Vaše chvíle odpočinku byly ještě příjemnější a to bez ohledu na nepřízeň počasí.

V celém objektu je pro Vás k dispozici zdarma vysokorychlostní Wi-Fi internet. Dřevo na topení a závěrečný úklid je pro Vás zdarma. Na chatě bohužel nejsou povoleni žádní domácí mazlíčci.

VÍCE INFO A REZERVACE TERMÍNU

Na webu chataostruzna.cz